Het pedagogisch team 2017-2018 bestaat uit de volgende personen:

 

Coördinator

Klaas Mulder - klaas@klimop.info

 

Zorgcoördinator

An De Burchgraeve - an@klimop.info

 

Zorg+

Christel Minne - christel@klimop.info

Bie Debrabandere - bie@klimop.info

 

ICT-coördinator

               Stijn Deblieck - stijn@klimop.info

 

Peuters

Joke Vermeersch - jokevm@klimop.info

 

1e Kleuter

Kelly Scherps - kelly@klimop.info

 

2e Kleuter

Eliane Vrielynck - eliane@klimop.info

             Joke Vermeersch - jokevm@klimop.info

 

3e Kleuter

Els Vanpachtenbeke - els@klimop.info

 

1e Leerjaar

Joke Van Den Bossche - joke@klimop.info

 

2/3e Leerjaar

Koen Defrancq - koen@klimop.info

 

2/3e Leerjaar

Griet Janssens - griet@klimop.info

 

4e Leerjaar 

Caroline Goethals - caroline@klimop.info

 

5e/6e Leerjaar

 Lowie Verdonck - lowie@klimop.info

 

5e/6e Leerjaar

Sofie Van Eeckhoutte - sofie@klimop.info 

 

Kinderverzorgster en

ondersteuning (peuter) slaapklas

Debbie Hellebuyck - debbie@klimop.info

 

 

Telefoonnummers en adressen van bovengenoemde personen vind je in het adresboekje van Klimop.