Het pedagogisch team 2019-2020 bestaat uit de volgende personen:

 

Coördinator

Klaas Mulder - klaas@klimop.info

 

Zorgcoördinator

An De Burchgraeve - an@klimop.info

 

Zorg+

Tomas Creyf - tomas@klimop.info

Bie Debrabandere - bie@klimop.info

Koen Defrancq - koen@klimop.info

 

ICT-coördinator

               Stijn Deblieck - stijn@klimop.info

 

Peuters

Christel Minne - christel@klimop.info

 

1e Kleuter

Kelly Scherps - kelly@klimop.info

 

2e Kleuter

Eliane Vrielynck - eliane@klimop.info

              Bie Debrabandere - bie@klimop.info

 

3e Kleuter

Els Vanpachtenbeke - els@klimop.info

 

1e Leerjaar

Joke Van Den Bossche - joke@klimop.info

 

2/3e Leerjaar

Tomas Creyf - tomas@klimop.info

Koen Defrancq - koen@klimop.info

 

2/3e Leerjaar

Griet Janssens - griet@klimop.info

 

4e/5e Leerjaar 

Caroline Goethals - caroline@klimop.info

 

4e/5e Leerjaar

 

Charlotte Vanneste - charlotte@klimop.info

 

6e Leerjaar

 Lowie Verdonck - lowie@klimop.info

 

 

 

Kinderverzorgster en

ondersteuning (peuter) slaapklas

Debbie Hellebuyck - debbie@klimop.info

Fran Tassaert - fran@klimop.info

 

 

Telefoonnummers en adressen van bovengenoemde personen vind je in het adresboekje van Klimop.