Het pedagogisch team 2021-2022 bestaat uit de volgende personen:

 

Coördinator

Klaas Mulder - klaas@klimop.info

 

Zorgcoördinator

An De Burchgraeve - an@klimop.info

 

Zorg+

Caroline Goethals - caroline@klimop.info

Christel Minne - christel@klimop.info

Wim Cools - wim@klimop.info

Esther Craeye - esteher@klimop.info

 

ICT-coördinator

               Stijn Deblieck - stijn@klimop.info

 

Peuters

Christel Minne - christel@klimop.info

 

1e Kleuter

Kelly Scherps - kelly@klimop.info

 

2e Kleuter

Joke Vermeersch - joke@klimop.info

 

3e Kleuter

Els Vanpachtenbeke - els@klimop.info

 

1e Leerjaar

Charlotte Vanneste - charlotte@klimop.info

 

2/3e Leerjaar

Maaike Vanderostyne - maaike@klimop.info

 

2/3e Leerjaar

Griet Janssens - griet@klimop.info

Wim Cools - wim@klimop.info

 

4e Leerjaar 

Koen Defrancq - koen@klimop.info

Lieselot Vervaeck - lieselot@klimop.info

 

5e/6e Leerjaar

 Robben Huyghelier - robben@klimop.info

 

5e/6e Leerjaar

 Lowie Verdonck - lowie@klimop.info

 

 

 

Kinderverzorgster en

ondersteuning (peuter) slaapklas

 

Debbie Hellebuyck - debbie@klimop.info

 

 

Telefoonnummers en adressen van bovengenoemde personen vind je in het adresboekje van Klimop.